br. KLUB KRSTAŠ BROJ NA JEDRU SKIPER
1   Creamer     
2 Royal Ocean Racing Club  Selma Racing  POL 18855  Artur Skrzyszowski 
3 Pelinkovac Sailing Team  REMANDE  CRO 1613  Robert Kubaczka 
4 Seascape70  70  Stephan Rohr 
5 MARAIS Sailing  Eviva I - Elan 450    Ondrej LABUDA 
6 JD Rollflok  X-ray  97  Dusan Winkler 
7 Austrian Sailing Federation  Mowe II    Reinhard Laufer 
8 CLUB DE VOILE DE LA BEROCHE  ASHIKA  SUI 16  LUKAS STEUERWALD 
9 2wankers  Leo  Jaka Močnik 
10 Royal Swedish Yacht Club  Hammerscape  SWE 47  Joachim Hammersland 
11 JK Velenje  Sir Francis  nema  Milan Gladek 
12 Køge Bugt Sejlklub  Frida  DEN37  Ole Kristensen 
13 JK Porta  Canopus  AUT 70  Marjan Gorec 
14 PD MORSKA VIDRA  SKY  SLO-972  MARJAN KOČILA 
15 KVŠ Velenje  ELAN 350    Jani Bobek 
16 J.K.Tijat  Molo Longo Tuttatrieste  CRO 051  Rajko Kujundžić 
17 KYC  Release  AUT 741  Claus Chabina 
18 jk Piranski zaliv  Adriatic Europa  SLO-6673  Dušan Puh 
19 JK ULJANIK PLOVIDBA  ELLA    SINIŠA RADOJIČIĆ 
20 BURIN  PAPA  DANE HAWLINA 
21 JK USKOK ZADAR  JADRANKA  CRO 359  ĐURO SEKELJ 
22 JK GUC SALI  MEDO I ZEKO  CRO 1235  TOMISLAV RUKAVINA 
23 tatum svk  GOGA    Pavol Hospodar 
24 yacth club adriaco  wanderlust  ITA 15581  gelletti furio 
25 Mornik Nova Gorica  KETY  CRO 1291  Brovč Goran 
26 Lega Navale Bolzano  Pangaea    Norbert Rainer 
27 JK Pozejdon  SHARK  SLO 3666  Janez Gorec 
28 FLY SAILING CLUB CRES  FLY 4  CRO 2435  FERDO MATULJA 
29   OLA-Lagnini Hvar  40  Filip Jurišić 
30 Valhalla  Macropus  SLO 72  Žiga Rebek 
31 Marais Sailing Team  Varianta  CRO2095  Pavel Mikulastik 
32 jk.uskok zadar  Geisha1  cro 1141  Damir Repac 
33 Newton Yacht Club  CleanSport One  EUR 2  Jiri Kolenak 
34 JZD KONIKOVICE  MH31    PETR FRONEK 
35 J.K. OPATIJA  LUCIJA I  CRO-2358 // VINJETA 609  HORVATIN DARKO 
36 Jk Pribram  Kumpanjo    Petr Korcak 
37 BMV Sailing Team  HERA II:  45  Marek Husovský 
38 JK Novo mesto  VICTORY  CRO 1834  Sašo Novakovič 
39   Ziggy    Anton Obzera 
40 JK Uskok  Wish you were here  CRO3614  Josip Stipčević 
41 JO TJ Sokol Dobřichovice  Sidney 66  CRO 1451  David Nevaril 
42 JK Labud  Petit Amie  CRO 191  Andraž Mihelin 
43 JK SPINUT  TOTO TOTO TRAVEL  cro 1475  MARIO HRVOJ 
44 Sportsko društvo Kobilca  Echo   --  Mile Vilar 
45 JK ANA Bakar  Bogey 1  CRO 2351  Mislav Šutalo 
46 JK Loka Timing  Karpo  SLO1715  Dušan Ušeničnik 
47 Yachtmen sailing ream  Lucija  CRO 1949  Jiri Altman 
48 TAMAR  MUCA MACA  SLO 417  MIHA DOLINAR  
49 YC Marina Kastela  Austria one  AUT 36  Kurt Zatloukal 
50 JK ŠIBENIK - NEPTUN YACHTING  ERCO  CRO 2413  SVETINA IZTOK 
51 GoSailing  La Recession - zadar  Damjan Miklavc 
52 J.K.Uljanik Plovidba  ORCA  CRO 1177  Goran Zuban 
53 JK SAMOBOR  Bella Mia  2258  Željna Labinjan 
54 KND - Koroško navtično drušrvo  SIERRA    DJURAS MARJAN 
55 Koroško nautično društvo  Pancho 1    Igor FILIPANČIČ 
56 Trim Zvolen  L.i.A.    Michal Kelemen 
57 JK Orsan  Dubrovnik  Cro1933  Denis Vukas 
58 jk tijat  my may  SLO 505  luka novakovic 
59 YACHETR CLUB  XENA    JURAJ TOMKO 
60 Vision  Uniform    Petr Klapka 
61 HJK Siscia  Kiki    Zdenko basarić 
62 JK Split  Sabre  CZE310  Miro Jakubčík 
63   Despoina    još nije definirano 
64 Just Perfect Y.C.  Sound Of Silence    Sandi Fon 
65 JK Samobor  SARAY    Marijan Lokmić 
66 ALT MELGES 24 z.s.  MH56  MH56  Rudolf Kolacny 
67 ŠD Burin  Romeo    Marko Gardašević 
68 Eletrika  SAINT MARTIN  CRO1462  Tomas Straka 
69 TELEM  HOPE  B40  Slavko Gregorec 
70 Just Perfect Y.C.  Sound Of Silence    Sandi Fon 
71 JK ZENTA  Pomorski fakultet Split    LUKA PEZELJ 
72 JK Uskok  Svibor  CRO 2525  Tomislav Gomerčić 
73   ELVA    MIRO ZLATARIĆ 
74 JK ANA Bakar  ANA No.2  CRO 427  Živko Matutinović 
75 JK Dobro More  Vela  —  Fran Žarak 
76 JK ARTINA  MADIBA  CRO 1599  GORAN OREB 
77 JK VAL Šibenik  Ladies First Beneteau First 34.7  CRO 1640  Damir Desabota 
78 YC Zlarin  Fangac  Cro 1128  Uros Kalinic 
79 JK ENDEMI  SULTAN  1134  MARIO KUNDIH 
80 2M  SIBERIA  575  PRIMOZ ALBREHT 
81 2M  SIBERIA  575  PRIMOZ ALBREHT