Vodice / Travel guide to one of best summer oasis on Adriatic, Dalmatia, Croatia
adriatic
  English Hrvatski German Polis italian Česky adriatic
Private apartments Skroza - Vodice adriatic

WE ARE NOT TOURIST AGENCY

NO PROVISION
YOU MAKE DIRECT CONTACT WITH
ACCOMMODATION OWNERS
AND YOU GET THE LOWEST PRICES



BESPLATNI OGLASNIK
NOVOSTI

VODICE FORUM



Valid HTML 4.01 Transitional

Valid CSS!

Vodice
FRISKE NOVOSTI Vodice
Žudije u vječnom gradu ...
Iz Lire se rodile Oršulice i Bunar ...
11 0RKESTARA i 500 glazbara NA OKUP ...
Skandal u Vodicama: vlast dala pom ...
Priznanje za trideset godina rada ...

BESPLATNI OGLASNIK
ROOMS/APPARTMENT for rent in Pirov ...
Apartmani Aurelia, Vodice(Lovetovo) ...
...
Croatia apartments and private acco ...
Trazim mornara – ronioca za jahtu o ...


Novosti
Novosti
Sezona lova na Turističku zvijezdu počinje

Autor: Novi-tjednik u 29.06.2007 12:43:43 | Kroz županiju

 Tijekom iduća dva ljetna mjeseca obići ćemo ukupno 24 mjesta diljem županije, a ocjenjivat ćemo: čistoću mjesta, uređenost zelenih poivršina, ugostiteljsku ponudu, kvalitetu kulturnih i zabavnih sadržaja, turistički i informativni servis


Ljeto nam se vratilo. Živa u termometru već odavno prelazi 30 stupnjeva, ulice i plaže već su prepune, u svim gradovima i mjestima osjeća se ljetno ludilo i užurbanost. Stoga je pravo vrijeme da i ove godine napravimo turističku «inventuru», pretresemo kako su se za sezonu pripremili gradovi i mjesta, koja turistička zajednica je ove godine napravila najviše u pogledu uređenja mjesta, hoće li ove godine Vodice zaslužiti titulu najljepše «Turističke zvijezde»...
Tijekom iduća dva ljetna mjeseca obići ćemo ukupno 24 mjesta diljem županije, a ocjenjivat ćemo: čistoću mjesta, uređenost zelenih površina, ugostiteljsku ponudu, kvalitetu kulturnih i zabavnih sadržaja, turistički i informativni servis.
Uz to, preporučit ćemo vam zanimljive ugostiteljske objekte, restorane i kafiće, istaknuti običaje, specifičnosti i izvorne proizvode. Nećemo zaboraviti niti na zabavne i kulturne sadržaje tako da ćemo posjećivati fešte, koncerte i izložbe. Isto tako, kritizirat ćemo nedostatke, sve ono ružno što bi naši gosti mogli ponijeti kao uspomenu svojim kućama.
Na osnovi prošlogodišnje Turističke zvijezde analizirat ćemo i pomake u uređenju hortikulture, smještajnih kapaciteta, plaža itd. Značajni koraci prema boljoj sezoni primjećeni su već gotovo u svim mjestima. Primošten je nedavno «otvorio» obnovljen trg, Vodice su i ove godine značajna sredstva uložila u hortikulturu, a mjesta na otoku Murteru imaju snage za turističku trku.
Nadamo se da je upravo Novi tjednik nakon prošlogodišnje patrole turističkih mjesta potaknuo neke na dodatne napore u uređenju i poboljšanju turističke ponude.
Upozorenje turističkim destinacijama naše županije -  Pometite svoje rive, počistite vale i plaže jer patrola Novog tjednika počinje!

Jenna Jameson



Povratak na novosti - BACK
Vodice / Dalmatina / Kornati / Adriatica / Tribunj / Pirovac / Primosten / Jezera / Murter / Betina
Restoran Reful Vodice - gotova jela


HOTELS IN CROATIA
VODICE - CROATIA - ADRIATIC
HOTELS IN VODICE

MURTER TRAVEL GUIDE
TRAVEL GUIDE EUROPE
ADRIATICA ACCOMMODATION
MURTER KORNATI HOUSE FOR SALE REAL ESTATE CROATIA HOTEL PUNTA VODICE Iznajmljuje se poslovni prostor u centru Vodica Agentúra sa špecializuje a ponúka ubytovanie v okolí Vodíc-Tribunj priamo u vlastníkov apartmánových Private apartments in Vodice Adriatic Croatia dalmatia Grupa Oranz Glazba Uzivo, Pirevi, Skupovi, Dogadanja House for sale in Vodice / Croatia dalmatia

 

Google
Web www.vodice.net
Users online:24

 

-
Copyright Dalmatina.info 2006